Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Tags
is: Frámerki

en: Name
is: Navn

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
