Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Name
hi: नाम

en: Email
hi: ईमेल

en: Off
hi: बंद

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
