Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: Off
is: Af

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
