Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Comments
it: Commenti

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Off
it: Spento

en: Comment
it: Commento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
