Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
