Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित
