Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित
