Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
