Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Name
pl: Nazwa

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Metatag
pl: Metatagi
