Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Name
sq: Emri

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
