Sector Contact (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Teaser
bg: Резюме

en: Email
bg: Е-поща

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Phone
bg: Телефон
