Sector Contact (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Email
de: E-Mail

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Display title
de: Titel anzeigen

en: First name
de: Vorname

en: Family name
de: Nachname

en: About
de: Über

en: Contact type
de: Kontakttyp

en: Sector
de: Sektor
