Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर
