Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: Overdue
ru: Просроченный

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Views bulk operations
ru: Массовые операции
