Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Last updated
be: Абноўлена

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
