Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
