Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Related links
et: Seotud lingid
