Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Related links
hu: Kapcsolódó hivatkozások
