Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
