Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
