Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Metatag
pl: Metatagi
