Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
