Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
