Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Event date
fr: Date de l'évênement
