Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
