Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
