Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Last updated
pt: Última atualização

en: On
pt: Ligado

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal
