Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
