Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Source
az: Mənbə
