Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Source
bo: ཁུངས
