Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Source
ca: Font

en: Chart
ca: Taula
