Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Source
de: Quelle

en: Chart
de: Diagramm

en: Sector
de: Sektor
