Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: On
es: Activado

en: Image
es: Imagen

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Source
es: Origen

en: Chart
es: Gráfico
