Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Source
et: Allikas
