Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Source
fi: Lähde

en: Chart
fi: Kaavio
