Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Source
he: מקור
