Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Image
hr: Slika

en: Published
hr: Objavljeno

en: Source
hr: Izvor
