Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Image
id: Gambar

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Source
id: Sumber

en: Chart
id: Grafik
