Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Source
it: Sorgente
