Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Source
ja: ソース
