Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
