Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित
