Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Source
nl: Bron

en: Chart
nl: Grafiek
