Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Source
pl: Źródło

en: Chart
pl: Wykres
