Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Ligado

en: Image
pt: Imagem

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Source
pt: Fonte
