Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Source
ro: Sursă
