Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Source
sk: Zdroj
