Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Image
sv: Bild

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Source
sv: Källa
