Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Image
ta: படம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Source
ta: மூலம்
