Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Image
uk: Зображення

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Source
uk: Джерело

en: Chart
uk: Діаграми
